Blogs van ThreadStone

Tips voor het kiezen van een goede cybersecuritypartner

Tips voor het kiezen van een goede cybersecuritypartner

De cybersecuritymarkt is sinds onze start in 2014 sterk ontwikkeld. Niet verwonderlijk: de wereld is in een razende vaart digitaler geworden en cybercriminelen gaan ‘professioneler’ te werk. Aan de aandacht voor digitale weerbaarheid schort het inmiddels niet meer. Maar voor klanten is het wel steeds lastiger geworden om een keuze te maken voor passende diensten en ondersteuning: wat hebben we nu eigenlijk precies nodig?

Word niet de zwakste schakel in de keten

Word niet de zwakste schakel in de keten

Niet alleen voor NIS2-plichtige organisaties, maar ook in de keten wordt het effect van NIS2 voelbaar. Een slimme MKB-ondernemer bereidt zich daar nu al op voor.

Hackers in de wachtkamer: zorg voor cybersecurity

Hackers in de wachtkamer: zorg voor cybersecurity

Met de recente hack van het lab in Rijswijk is opnieuw gebleken wat de impact kan zijn van digitale diefstal van zeer persoonlijke en vertrouwelijke informatie.

Goede cybervoornemens beginnen nu

Goede cybervoornemens beginnen nu

De zomervakantie ligt nog maar net achter ons en ook al lijkt de budgetteringsronde voor 2026 nog ver weg: wij breken nu alvast een lans voor een adequaat budget voor cyberveiligheid. Niet alleen met het oog op het aantoonbaar voldoen aan nieuwe regelgeving (denk aan NIS2), maar ook omwille van de bedrijfscontinuïteit en de controles daarop, onder meer van accountants.

Benut de extra tijd voor NIS2: start na de zomer

Benut de extra tijd voor NIS2: start na de zomer

De invoering van de Europese richtlijn NIS2, die in ons land de Cyberbeveiligingswet heet, is opnieuw uitgesteld. De wet gaat nu op zijn vroegst in het tweede kwartaal van 2026 in. Ons advies, ook aan MKB-bedrijven: gebruik de extra tijd optimaal!